Zdjęcia pełne dobrego smaku

Dobre jedzenie nie tylko wyśmienicie smakuje, ale też pięknie wygląda. W Akademii Smaku przekonujemy do tego, by celebrować posiłki.

 

ZDJĘCIA PEŁNE DOBREGO SMAKU

Dobre jedzenie nie tylko wyśmienicie smakuje, ale też pięknie wygląda. W Akademii Smaku przekonujemy do tego, by celebrować posiłki – również poprzez nadawanie im estetycznej formy, która pomaga pełniej poczuć smak. Jedzenie może angażować różne zmysły – wtedy staje się prawdziwą, głęboko odczuwaną przyjemnością.

W Akademii Smaku przekonujemy do tego, by celebrować posiłki – również poprzez nadawanie im estetycznej formy, która pomaga pełniej poczuć smak. Jedzenie może angażować różne zmysły – wtedy staje się prawdziwą, głęboko odczuwaną przyjemnością.Inspiracją do tego stać się mogą zdjęcia z II Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej. Sokołów S.A. patronował kategorii dla blogerów, której tematem była wołowina.

Magdalena Rajchelt i Karolina Kosowicz – autorki bloga www.kaszamanna.com - zdobyły pierwsze miejsce  w tej kategorii za nietuzinkową i oryginalną stylizację Uczty Qulinarnej – wołowiny z Sokołowa. - Przyglądając się trendom w fotografii kulinarnej za granicą można zauważyć, że odchodzi się od sztucznej, studyjnej fotografii na rzecz zdjęć, które przekazują jakąś historię i wzbudzają emocje – uzasadniają swoją koncepcję zdjęcia blogerki. - Chciałyśmy zrobić zdjęcie, które będzie kojarzyło się z beztroską, latem, grillem u znajomych czy ogniskiem w górach – stąd bose stopy na trawie, surowy drewniany stół, który można spotkać na każdym szlaku. Lubimy rozwiązania nieoczywiste, stąd nietypowa kompozycja zdjęcia. 

 

Prezentujemy zwycięskie fotografie z kategorii „Wołowina”.

I miejsce Magdalena Rajchelt
www.kaszamanna.com

Małgorzata Łaniak
www.moderntasteblog.com

Anna Cupczyńska
www.kolorselektywny.pl

Anna Matuszczak
www.thefakerolls.com

Barbara Skrzyńska
www.sprawdzonakuchnia.pl

Maciej Koźlakowski
www.jedzenieipicie.eu

Magdalena Klimczak
www.daretocook.pl

Małgorzata Zabokrzycka
www.gosiazabokrzycka.com

Marcin R. Szulżycki
www.cookandwatch.com

Michał Staszczyk
www.paszczakigotuja.pl

Paweł Łukasik
www.gotowaniezpasja.pl

Wyróżnienie:
Karolina Wiercigroch
www.karolina-wiercigroch.com

Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej
sokolow.pl