Bogactwo smaków i przyjemność dobrego jedzenia

Cisza i klimat spokoju, które otaczają zabytkowy dworek w Suchożebrach przypominają, że jedzenie służy nie tylko zaspokajaniu głodu. Posiłki spożywane w biegu, bez należytej troski o ich zbilansowany skład, szkodzą naszemu zdrowiu i samopoczuciu.

ZDROWE ODŻYWIANIE TO NIE TYLKO DIETA

Cisza i klimat spokoju, które otaczają zabytkowy Dworek Ziemiański w Woli Suchożebrskiej przypominają, że jedzenie służy nie tylko zaspokajaniu głodu. Posiłki spożywane w biegu, bez należytej troski o ich zbilansowany skład, szkodzą naszemu zdrowiu i samopoczuciu. Niszczy to również poczucie smaku i odbiera przyjemność z jedzenia.

Pamiętajmy, że ważne jest nie tylko wybieranie produktów wysokiej jakości i odpowiednie zbilansowanie codziennego jadłospisu, ale też zmiana sposobu jedzenia. W Akademii Smaku zachęcamy do przygotowywania posiłków ze starannością i do ich celebrowania, nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień. Każdy posiłek może stać się chwilą oddechu w codziennym zabieganym życiu i pozwoli na nowo odkryć bogactwo smaków i przyjemności.

Akademia Smaku i współpracujący z nią kucharze, inspirują do przejścia na zbilansowaną, zdrową dietę, która wpłynie korzystnie na jakość całego życia. Bardziej świadome odżywianie pomaga zachować szczupłą sylwetkę, zmniejsza ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych i poprawia samopoczucie. Taką zmianę diety ułatwią propozycje naszych kulinarnych doradców.

Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej
sokolow.pl