Tradycja i nowoczesność w Akademii Smaku

Akademia Smaku została powołana do życia przez Sokołów S.A. - firmę, która jest nie tylko największym, ale też najnowocześniejszym producentem wyrobów mięsnych w Polsce. 

ZDROWE ODŻYWIANIE - TRADYCYJNE SMAKI

Pomysłodawcą Akademii Smaku jest firma Sokołów S.A., która pozycję lidera rynku mięsnego w Polsce rozumie jako zobowiązanie , aby produkty dostarczane konsumentom były najwyższej jakości. Misją lidera jest także kształtowanie nowych trendów i działanie na rzecz podnoszenia ogólnej jakości życia, w czym zdrowy sposób odżywiania ma ogromne znaczenie.

Ideą Akademii jest tworzenie inspirujących pomysłów, które nadają życiu nowy, pełniejszy smak. Miejsce, w którym Akademia powstała, nie jest przypadkowe. Pochodzący z pierwszej połowy XIX wieku klasyczny Dworek Ziemiański w Woli Suchożebrskiej położony jest w malowniczej dolinie rzecznej, na niewielkim wzgórku. Otoczony pięknym parkiem, przywołuje pamięć o sielskim życiu w nieśpiesznym tempie, w którym zawsze był czas na celebrowanie wyjątkowych smaków.

Akademia Smaku czerpie z tych tradycyjnych wzorów, wzbogacając je o nowy, współczesny wymiar. Z Akademią współpracują znakomici szefowie kuchni (Dominik Moskalenko, Łukasz Konik) oraz eksperci (dietetyczka Agnieszka Piskała), którzy wspierają nas cenną wiedzą i wielkim doświadczeniem.

Nasze pomysły pozwolą każdemu, niezależnie od miejsca, urzeczywistnić ideę pięknego życia. Pokazujemy, że przywiązywanie wagi do drobnych, zwykłych czynności może nadawać naszej codzienności wyjątkowy smak. Przekonujemy też, że taka zmiana na lepsze jest kwestią wyboru i podjęcia decyzji. Nasze inspiracje z pewnością będą pomocne w realizacji tych zamierzeń.

Ta strona używa ciastek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

× Dowiedz się więcej
sokolow.pl